wtorek, 20 czerwiec 2017 17:01

Kolejny inteligentny system nawadniania na dużym ogrodzie

Nadszedł nowy sezon, jak i również nowe wyzwania.
Na pierwszy ogień poszedł ogród w gminie Kobierzyce w województwie dolnośląskim.
Mieliśmy przyjemność stworzyć system nawadniania, który podleje obszar niemal 2500m2. Będzie to nie tylko trawnik, ale także takie drzewa jak Śliwowiśnie, Klony “red sunset” czy też Grujeczniki.

poniedziałek, 19 czerwiec 2017 18:07

Klasyka z lekką nutką innowacyjności.


Miasto Poznań, to tutaj powstał nasz kolejny w tym sezonie system nawadniania z 8 sekcjami (4 sekcje ze zraszaczami oraz 4 z linią kroplującą) . Do podlewania mieliśmy odpowiednio cztery obszary.

czwartek, 26 styczeń 2017 13:28

Dedykowany system nawodnienia dla ujeżdzalni koni niedaleko Wrocławia

W malowniczo położonym Kuraszkowie mieliśmy przyjemność wykonania systemu nawadniania w nowo wybudowanej ujeżdżalni dla koni. Obiekt ma wymiary 25 metrów na 45 metrów i wysokości około 8 metrów...

wtorek, 01 marzec 2016 19:50

Komplementarne Trio w Zieleniewie

Z pewnością zastanawia was nazwa artykułu. Otóż mieliśmy przyjemność tworzenia systemu nawodnienia w niewielkiej mieścinie zaraz przy Kołobrzegu czyli Zieleniewie. Był realizowany w trzech wymiarach - nawodnienie trawników, oświetlenie rabat z roślinami oraz stworzenie przyjemnej, małej fontanny przy tarasie. Ogród mieści się przy bardzo ładnym, jednorodzinnym domku.

Z uwagi na to, że trawniki mają nieregularne kształty, a ich wielkość jest także niezbyt duża musieliśmy użyć tylko zraszaczy statycznych z najnowszymi głowicami He-Van, o których to możecie poczytać w dziale "Na Topie". Należy również wspomnieć o nawodnieniu kropelkowym, które było niezbędne z racji specyfikacji roślin, które zostały posadzone w rabatach.

Dzięki sterownikom firmy AQUINI byliśmy w stanie połączyć w jednym systemie oświetlenie,nawodnienie oraz fontannę. Ustawienia ich możemy dokonać za pomocą aplikacji wyżej wspomnianej firmy, którą instalujemy w dowolnym urządzeniu posiadającym system Android. Jaki był efekt? Zobaczcie sami na zdjęciach.

Dodam, że stworzenie takiego cuda zajęło nam jedynie 5 dni!


wtorek, 01 marzec 2016 18:28

Nawodnienie przez duże TZima przeszkodą w tworzeniu systemów nawadniania?Nic z tych rzeczy, na przełomie nowego roku podjęliśmy się budowy systemu nawodnienia na obszarze fabryki Teleyard, znajdującej się w jednej z dzielnic Szczecina.

sobota, 20 luty 2016 12:09

Hydrawise-wyższy poziom sterowania nawodnieniem

 

Szanowni Klienci.

  

Tylko teraz, dla umów podpisanych do 30 lipca 2017r wyjątkowa promocja organizowana przez naszą firmę oraz dystrybutora najnowszych rozwiązań w dziedzinie inteligentnych systemów nawadniania ogrodu. 

Wszystkie systemy HYDRAWISE  w cenie standardowych systemów analogowych. Zaoszczędzasz ponad 1500.00 pln oraz zyskujesz system o nieprzeciętnych funkcjach opisanych poniżej.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

Jako nowa i rozwojowa firma, systematycznie wyszukujemy nowinki techniczne dzięki to którym, możemy sprawić Państwu więcej radości ze świadczonych przez nas usług.

sobota, 20 luty 2016 00:00

Rewelacyjna dysza strumieniowa MP Rotator

  

 

Zgodnie z zasadą - używamy produkty z najnowszą technologią tylko najlepszych producentów, co ma odzwierciedlenie w funkcjonowaniu systemów. MP Rotator jest innowacyjną dyszą, która jest wielostrumieniowa co powoduje doskonałą ...

piątek, 19 luty 2016 00:00

Mały ogród to proste rozwiązania

Cyfrowy regulator czasowy na końcówkę węża. Sterownik mocowany do kranu - amerykańskiej firmy Rain Bird jest ciekawą alternatywą dla małych ogrodów...

wtorek, 02 luty 2016 00:00

RD-1800 trwałość i wydajność zamknięta w nowej serii zraszaczy

W każdym środowisku, w którym pracują zraszacze, znajdują się piasek, żwir czy też inne substancje chemiczne, które dostają się do głowic. RD-1800 został stworzony do właśnie takich trudnych warunków, gdzie często zwykłe zraszacze zapychają się i tracą na maksymalnej wydajności.

poniedziałek, 01 luty 2016 00:00

Rain Bird HE-VAN P30-moc i elastyczność w każdym calu

Rain Bird HE-VAN P30 to dysza zraszająca, która charakteryzuje się bardzo dobrą wydajnością jak i elastycznością podczas swojej pracy.

wtorek, 02 lipiec 2013 18:59

Zakładamy trawnik. Z siewu czy z rolki ?

Doradzamy jaki trawnik wybrać.  A jak już wybierzecie to możecie skorzystać z pomocy naszej firmy :)


© Copyright Hydro-ekspert, All Rights Reserved.