czwartek, 26 styczeń 2017 13:28

Dedykowany system nawodnienia dla ujeżdzalni koni niedaleko Wrocławia

W malowniczo położonym Kuraszkowie mieliśmy przyjemność wykonania systemu nawadniania w nowo wybudowanej ujeżdżalni dla koni. Obiekt ma wymiary 25 metrów na 45 metrów i wysokości około 8 metrów...

czwartek, 26 styczeń 2017 13:21

Inteligentne nawadnianie ogrodu w Trzebnicy

Ogród w Szczytkowicach koło Trzebnicy  to nasze kolejne “nawodnieniowe dzieło”. Mała miejscowość znajdująca się nieopodal Wrocławia a wśród pól stoi dom robiący wrażenie...

czwartek, 26 styczeń 2017 12:26

System nawadniania przy CH Nova Park

System nawadniania przy CH “Nowa Park” W Gorzowie Wielkopolskim.

Zdecydowanie największe przedsięwzięcie w tym sezonie. Blisko 2 kilometry  rur oraz tyle samo wykopów pod nie..

wtorek, 01 marzec 2016 19:50

Komplementarne Trio w Zieleniewie

Z pewnością zastanawia was nazwa artykułu. Otóż mieliśmy przyjemność tworzenia systemu nawodnienia w niewielkiej mieścinie zaraz przy Kołobrzegu czyli Zieleniewie. Był realizowany w trzech wymiarach - nawodnienie trawników, oświetlenie rabat z roślinami oraz stworzenie przyjemnej, małej fontanny przy tarasie. Ogród mieści się przy bardzo ładnym, jednorodzinnym domku.

Z uwagi na to, że trawniki mają nieregularne kształty, a ich wielkość jest także niezbyt duża musieliśmy użyć tylko zraszaczy statycznych z najnowszymi głowicami He-Van, o których to możecie poczytać w dziale "Na Topie". Należy również wspomnieć o nawodnieniu kropelkowym, które było niezbędne z racji specyfikacji roślin, które zostały posadzone w rabatach.

Dzięki sterownikom firmy AQUINI byliśmy w stanie połączyć w jednym systemie oświetlenie,nawodnienie oraz fontannę. Ustawienia ich możemy dokonać za pomocą aplikacji wyżej wspomnianej firmy, którą instalujemy w dowolnym urządzeniu posiadającym system Android. Jaki był efekt? Zobaczcie sami na zdjęciach.

Dodam, że stworzenie takiego cuda zajęło nam jedynie 5 dni!


wtorek, 01 marzec 2016 18:28

Nawodnienie przez duże TZima przeszkodą w tworzeniu systemów nawadniania?Nic z tych rzeczy, na przełomie nowego roku podjęliśmy się budowy systemu nawodnienia na obszarze fabryki Teleyard, znajdującej się w jednej z dzielnic Szczecina.

sobota, 20 luty 2016 12:09

Hydrawise-wyższy poziom sterowania nawodnieniem

 

Szanowni Klienci.

  

Tylko teraz, dla umów podpisanych do 21 marca 2017r wyjątkowa promocja organizowana przez naszą firmę oraz dystrybutora najnowszych rozwiązań w dziedzinie inteligentnych systemów nawadniania ogrodu. 

Wszystkie systemy HYDRAWISE  w cenie standardowych systemów analogowych. Zaoszczędzasz ponad 1500.00 pln oraz zyskujesz system o nieprzeciętnych funkcjach opisanych poniżej.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

Jako nowa i rozwojowa firma, systematycznie wyszukujemy nowinki techniczne dzięki to którym, możemy sprawić Państwu więcej radości ze świadczonych przez nas usług.

sobota, 20 luty 2016 00:00

Rewelacyjna dysza strumieniowa MP Rotator

  

 

Zgodnie z zasadą - używamy produkty z najnowszą technologią tylko najlepszych producentów, co ma odzwierciedlenie w funkcjonowaniu systemów. MP Rotator jest innowacyjną dyszą, która jest wielostrumieniowa co powoduje doskonałą ...

piątek, 19 luty 2016 00:00

Mały ogród to proste rozwiązania

Cyfrowy regulator czasowy na końcówkę węża. Sterownik mocowany do kranu - amerykańskiej firmy Rain Bird jest ciekawą alternatywą dla małych ogrodów...

wtorek, 02 luty 2016 00:00

RD-1800 trwałość i wydajność zamknięta w nowej serii zraszaczy

W każdym środowisku, w którym pracują zraszacze, znajdują się piasek, żwir czy też inne substancje chemiczne, które dostają się do głowic. RD-1800 został stworzony do właśnie takich trudnych warunków, gdzie często zwykłe zraszacze zapychają się i tracą na maksymalnej wydajności.

poniedziałek, 01 luty 2016 00:00

Rain Bird HE-VAN P30-moc i elastyczność w każdym calu

Rain Bird HE-VAN P30 to dysza zraszająca, która charakteryzuje się bardzo dobrą wydajnością jak i elastycznością podczas swojej pracy.

wtorek, 02 lipiec 2013 18:59

Zakładamy trawnik. Z siewu czy z rolki ?

Doradzamy jaki trawnik wybrać.  A jak już wybierzecie to możecie skorzystać z pomocy naszej firmy :)


© Copyright Hydro-ekspert, All Rights Reserved.