Komplementarne Trio w Zieleniewie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Z pewnością zastanawia was nazwa artykułu. Otóż mieliśmy przyjemność tworzenia systemu nawodnienia w niewielkiej mieścinie zaraz przy Kołobrzegu czyli Zieleniewie. Był realizowany w trzech wymiarach - nawodnienie trawników, oświetlenie rabat z roślinami oraz stworzenie przyjemnej, małej fontanny przy tarasie. Ogród mieści się przy bardzo ładnym, jednorodzinnym domku.

Z uwagi na to, że trawniki mają nieregularne kształty, a ich wielkość jest także niezbyt duża musieliśmy użyć tylko zraszaczy statycznych z najnowszymi głowicami He-Van, o których to możecie poczytać w dziale "Na Topie". Należy również wspomnieć o nawodnieniu kropelkowym, które było niezbędne z racji specyfikacji roślin, które zostały posadzone w rabatach.

Dzięki sterownikom firmy AQUINI byliśmy w stanie połączyć w jednym systemie oświetlenie,nawodnienie oraz fontannę. Ustawienia ich możemy dokonać za pomocą aplikacji wyżej wspomnianej firmy, którą instalujemy w dowolnym urządzeniu posiadającym system Android. Jaki był efekt? Zobaczcie sami na zdjęciach.

Dodam, że stworzenie takiego cuda zajęło nam jedynie 5 dni!


Ostatnio zmieniany piątek, 23 czerwiec 2017 19:57

© Copyright Hydro-ekspert, All Rights Reserved.