sobota, 20 luty 2016 12:09

Hydrawise-wyższy poziom sterowania nawodnieniem

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

Szanowni Klienci.

  

Tylko teraz, dla umów podpisanych do 30 lipca 2017r wyjątkowa promocja organizowana przez naszą firmę oraz dystrybutora najnowszych rozwiązań w dziedzinie inteligentnych systemów nawadniania ogrodu. 

Wszystkie systemy HYDRAWISE  w cenie standardowych systemów analogowych. Zaoszczędzasz ponad 1500.00 pln oraz zyskujesz system o nieprzeciętnych funkcjach opisanych poniżej.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

Jako nowa i rozwojowa firma, systematycznie wyszukujemy nowinki techniczne dzięki to którym, możemy sprawić Państwu więcej radości ze świadczonych przez nas usług.


                W tym przypadku jest to HydraWise- sterownik nawodnienia ogrodów, który działa w oparciu o stacje pogodowe znajdujące się najbliżej naszego położenia (w wersji darmowej to 20.000 stacji natomiast w wersji płatnej, jest ich 80.000).
Dzięki temu automatycznie dostosowuje czas nawadniania uwzględniając pogodę w miejscu użytkowania – mowa tutaj o ilości opadów, nasłonecznienia czy też temperatury i wilgoci. Jest to nic innego jak swoistego rodzaju „wirtualny czujnik deszczu”.

Na podstawie uzyskanych danych sterownik odżywia roślinność wprost proporcjonalnie do warunków pogodowych, podczas panowania susz, są one podlewane intensywniej, natomiast gdy za oknem pada podlewanie zostaje zniwelowane. Bardzo dobrą informacją dla naszych kieszeni, takie działanie HydraWise pozwala na redukcję zużycia wody aż do 50% ! Drobną część zaoszczędzonych pieniędzy można przeznaczyć na wspomnianą powyżej, opcję płatną w celu posiadania większej ilości stacji pogodowych ( koszt rzędu 5 $ miesięcznie). Należy również podkreślić że takie poczynania pozytywnie wpływają na nasze środowisko naturalne.

Charakterystyka sterownika nawodnień dla Użytkowników Domowych

 1. Ścisła kontrola nad swoim systemem nawodnienia.

  Dzięki przeglądarce internetowej jak i dedykowanych aplikacjach na urządzeniach systemu Android i iOS możemy kontrolować i monitorować zraszacze z dowolnego miejsca na Ziemi.

  Zarządzanie na odległość nigdy nie było tak proste!
  HydraWise może być rozbudowany aż do 36 sekcji, a do każdej z nich może być przypisany indywidualny harmonogram nawadniania, oczywiście uwzględniając aktualne warunki pogodowe.

 2. Łatwe i intuicyjne środowisko aplikacji.

  Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach, którzy na co dzień nie zajmują się zawodowo systemami nawodnień. Na wyświetlaczach urządzeń mamy przejrzyste informacje oraz łatwy interfejs.

 3. Możesz oszczędzić do 50% kwoty, która naliczana jest za podlewanie roślin za pomocą bardziej archaicznych sterowników.

  Aby połączyć się ze stacjami pogodowymi, które znajdują się najbliżej nas, system korzysta z sieci bezprzewodowej Wifi. Taki sposób funkcjonowania systemu powoduje, iż jest on bardzo wiarygodny pod kątem otrzymywanych informacji, w danym momencie i  danym miejscu.
  Jest to fantastyczne rozwiązanie oszczędzające pieniądze, oraz chroniące środowisko przed nieuzasadnionym zużyciem wody. A wszystko dzięki odpowiedniej informacji ze stacji pogodowych.

 4. Dowiedz się ile wody zużywasz.

  System HydraWise pozwala na wykrycie uszkodzonych rur, głowic zraszaczy, przewodów elektrycznych czy też zaworów. Nic tak nie przyspieszy naprawy serwisowej jak bezpośredni SMS wysyłany przez system. Gdy tylko cykl pracy systemu jest zaburzony z powodów wymienionych powyżej, istnieje możliwość otrzymywania krótkiej wiadomości na numer naszej komórki ( owa opcja dotyczy dodatkowej opłaty miesięcznej 5$, co jak wspominałem przy jednoczesnym zmniejszeniu rachunku za wodę jest korzystne).

 5. Jesteś miłośnikiem statystyk? Lubisz tabele i słupki?

  Oprogramowanie wysyła bieżące informacje o zużyciu wody, o opadach, wilgotności, nasłonecznieniu – wszystko to w ładnej, czytelnej i przyjaznej oczom oprawie.

 6. Stan techniczny systemu i jego części pod stałym nadzorem

  W systemach mniej rozwiniętego typu aby dowiedzieć się o tak naprawdę jest przyczyną uschnięcia zieleni jest ciężkie do szybkiego rozpoznania.
  HydraWise dzięki stałemu monitoringowi parametrów technicznych ustrzeże przed uszkodzeniem roślin, czy też zwiększeniu skali zniszczenia systemy.

 7.  Wszystko za pomocą Wifi
  Nie trzeba specjalnie zmieniać nic w połączeniu internetowym – wszystko doskonale asymiluje się z siecią domową w mgnieniu oka.


PODSUMOWUJĄC – DLACZEGO HYDRAWISE?

 1. Oszczędność zużycia wody aż do 50% a co za tym idzie – zmniejszenie rachunków z tego tytułu

 2. Bezpośrednia, stała kontrola systemu będąc gdziekolwiek na świecie

 3. Łatwy, intuicyjny system konfiguracyjny , odporny na ataki złośliwego oprogramowania

 4. Wszystko za pomocą aplikacji w urządzeniach obsługujących system Android oraz IOS

 5. Bądź EKO – dużo mniejsza zużywalność wody ma również pozytywny wpływ na nasze środowisko

 6. „Detektor Usterek” – a wszystko to za pomocą informacji SMS!

 7. Firma o wspaniałych tradycjach, z bogatym zapleczem merytorycznym i praktycznym


Czytany 836 razy

© Copyright Hydro-ekspert, All Rights Reserved.