Krok przed innymiTak! To nie żart! Przy zgłoszeniu i wybraniu naszej firmy projekt system nawadniania otrzymują Państwo całkowicie za darmo! Projekty są oparte o szeroką wiedzę wykwalifikowanych specjalistów. Każdy szczegół, dokładność w każdym calu - to wszystko aby ogród był odpowiednio odżywiony.

 
Po wykonaniu systemu nawadniania bardzo istotna jest kwestia serwisu. Nasza firma oddaje się do Państwa dyspozycji całkowicie za darmo przy przygotowaniu systemu na zimę  do jego zamknięcia oraz na wiosnę do prawidłowego funkcjonowania/ewentualnych poprawek.

               
     

                                                                                                   Ogrody przydomowe zrobimy w ciągu 7 dni roboczych. Pamiętajmy, że dokładność i rzetelność wymaga czasu, w kwestii systemu nawadniania są to bardzo ważne czynniki, od których zależy jak długo system będzie działał sprawnie. 

 

 

 

Przy prawidłowym serwisowaniu dwa razy do roku (wiosna i zima) otrzymują Państwo aż 10 lat gwarancji na system! To nie lada gratka dla osób które poszukują długoletniego poręczenia na system. Używamy materiałów tylko najlepszych i znanych marek, więc śmiało możemy powiedzieć, że jest to najlepsza oferta na rynku!

 

 

 

 

 

 

Bardzo szybka reakcja naszego zespołu serwisowego. W ciągu 72 godzin od uzyskania informacji od Państwa, ekipa składająca się z wykwalifikowanych pracowników przybędzie na miejsce w celu rozpoznania i zażegnania problemu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Posiadając te wszystkie powyżej wymienione, naszym zdaniem najważniejsze kwestie przy wybieraniu firmy od nawadniania zieleni nie dziwi fakt, iż 8 na 10 klientów wybiera naszą firmę. Wieloletnia tradycja przepleciona z umiejętnościami i ciągłym szkoleniem sprawia, że Hydro Ekspert to bardzo solidna firma, na którą warto postawić.

 

 

 

 

 

 

 

 
Mapka polski

Wrocław - Opole - Katowice - Poznań - Łódź - Zielona Góra

Uważamy, że …....

…Pytań nigdy za wiele-im ich więcej, tym bardziej jesteśmy w stanie sprostać waszym oczekiwaniom...

 


500 289 389


© Copyright Hydro-ekspert, All Rights Reserved.