OGRODY PRYWATNE

To tutaj zaczyna się Twoja przygoda z nawadnianiem

KROK 1

Spotkanie
Spotkanie

Spotkanie na którym poznajemy Państwa potrzeby, wspólnie udajemy  się na teren, w którym ma powstać lub istnieje ogród a w nim system nawodnienia który stworzymy.

Otrzymujemy informacje na temat ewentualnych planów co do rozstawienia i rodzaju zieleni – uzyskane informacje przyczynia się do optymalizacji budowanego systemu nawodnienia na korzyść przyszłej bądź też już obecnej zieleni.

Po spotkaniu zostanie przedstawiony kosztorys.

 

 

KROK 2

KoncepcjaProjekt

Po pierwszym wstępnym spotkaniu przyjdzie czas na obliczenie istotnych danych mających na celu określenie wydajności żródła wody, naniesienie na projekt wstępnych punktów poboru wody, rozstawienia oraz zasięgu zraszaczy, zbieramy dokładne informacje na temat szaty roślinnej oraz rodzaju gleby.

Dobieramy odpowiedni rodzaj zraszaczy oraz dysz – dzięki którym wydajność systemu będzie wprost proporcjonalna do wydatków za pobór wody.
Nad projektem pracuje nie tylko projektant ale tez ogrodnik mający szeroka wiedzę na temat zapotrzebowania w wodę poszczególnych grup roślin.

Ustalamy wstępnie czas potrzebny do wykonania.

W okresie zimowym budowa systemu nawodnienia o 10% taniej.  Zadzwoń po szczegóły

KROK 3

Realizacja
Realizacja i odbiór

Doświadczona i profesjonalna ekipa rozpoczyna prace na terenie, który został określony w rozmowie/projekcie. 

Terminowość przy braku jakichkolwiek „niespodzianek” niezależnych od Nas jest dotrzymywana zgodnie z wytycznymi.

Zachęcamy gorąco do podejmowania decyzji o pracach w zimę przy dodatnich temperaturach, ponieważ to uniknie zakłóceniu wegetacji roślin w okresie wczesnej wiosny.

Gdy system nawodnienia powstanie, oraz będzie prezentował się w pełnej krasie służąc w prawidłowo przewidziany sposób, kolejnym etapem jest odpowiednie przeszkolenie Ciebie-czyli właściciela.

O czym dokładnie mowa? Mówimy tutaj o umiejętności posługiwania się aplikacją, która odpowiada za sterowanie i funkcjonowanie systemu nawodnienia.

Czy będzie to kontrola za pomocą smartfonu czy też tabletu-wybór należy do Ciebie. Po przeszkoleniu do dyspozycji otrzymujesz tutorial jak zarządzać systemem, oraz nasz numer telefonu serwisowego w razie jakichkolwiek pytań czy też wątpliwości

KROK 4

PielęgnacjaSerwis oraz abonament

Bardzo istotną kwestią dla posiadaczy systemu nawodnienia jest serwis. W skład serwisu wchodzi:

-Dokładne sprawdzenie systemu przed pracą na wczesna wiosnę; czyli odkręcenie zaworów, sprawdzenie czy system nie jest uszkodzony, czy nigdzie nie przecieka woda. Dodatkowo sprawdzamy, czy zraszacze działają poprawnie, nie są zapiaszczone/uszkodzone i będą działa wydajnie.

-Na zimę zakręcamy zawory a także dokładnie wydmuchujemy wodę z rur, tak aby pod wpływem mrozów rozszerzona objętość cieczy nie rozsadziła ich.

Opcjonalnie, posiadając u nas abonament, możesz być pewny drogi kliencie, że Twój system nawodnienia będzie pod stałą opieką merytoryczno-techniczną.

Raz w miesiącu za niewielkie pieniądze odwiedzimy nasze „dzieło” (ale również i system, który zrobił ktoś inny!) i w ramach potrzeb poprawimy, ustawimy, bądź też naprawimy to co nie działa prawidłowo.

 
Mapka polski

Wrocław - Opole - Katowice - Poznań - Łódź - Zielona Góra

Uważamy, że …....

…...Dobrze zbudowany system nawodnienia w naszym prywatnym ogródku to podstawa do prawidłowego rozwoju zieleni. Pięknie rozrośnięty ogród poprzez odpowiednie „karmienie” wodą staje się wizytówką domu…...

500 289 389


© Copyright Hydro-ekspert, All Rights Reserved.